Loretas Roses Apartment Krakow Old Town

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Gelegen op 16 minuten wandelafstand van het Koninklijk Kasteel van Wawel, heeft Loretas Roses Apartment Krakow Old Town een eenvoudige toegang tot Kraków Main treinstation dat op 2 km verderop ligt.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt dit appartement een kitchenette met een waterkoker.

Dit appartement van 30 m² is in de Oude Stad wijk van de stad, op een klein stukje lopen van de Grote Markt gesitueerd. Dit 1-badkamer appartement ligt op minder dan 850 meter afstand van het National Museum en biedt toegang tot de Moderne Kunstgalerie Bunkier Sztuki. 1-slaapkamer Loretas Roses Apartment Krakow Old Town bevindt zich binnen het bereik van het Standbeeld van Smok Wawelski. De dichtstbijzijnde Cracovia Blonia 01 bushalte ligt op 10 minuten loopafstand van deze accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Loretas Roses Apartment Krakow Old Town
Charming Apartment Near The Main Market Square - By Upstairs
Mobiele prijsaanbieding

Charming Apartment Near The Main Market Square - By Upstairs

7.0
Goed 3 beoordelingen
74 m van de accommodatie
USD 303 USD 273
per nacht
Luxury Modern Place For 4 - By Homeclick
Mobiele prijsaanbieding

Luxury Modern Place For 4 - By Homeclick

9.6
Voortreffelijk 5 beoordelingen
112 m van de accommodatie
USD 126 USD 113
per nacht
S-5 Krakow Old Town Center O&P Apartfamily
Mobiele prijsaanbieding

S-5 Krakow Old Town Center O&P Apartfamily

9.5
Voortreffelijk 27 beoordelingen
169 m van de accommodatie
USD 104 USD 94
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Johannes Paulus II Kraków-Balice
    16 km

    Treinstations

    Krakau Centraal Station
    1,3 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in openbare ruimtes

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Loretas Roses Apartment Krakow Old Town te vinden?
      Loretas Roses Apartment Krakow Old Town is in de Oude Stad wijk van de stad gesitueerd, op 10 minuten te voet van de Steeg van de Verloren Zielen.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Loretas Roses Apartment Krakow Old Town?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Krakau een bezoek brengt aan de Steeg van de Verloren Zielen (850 m) en het Theater Slowacki op een klein stukje lopen van Loretas Roses Apartment Krakow Old Town.
    • Hoeveel kost het om bij Loretas Roses Apartment Krakow Old Town te verblijven?
      De huurprijs van Loretas Roses Apartment Krakow Old Town is €71.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Loretas Roses Apartment Krakow Old Town?
      Restaurants in de buurt van Loretas Roses Apartment Krakow Old Town zijn onder andere Smakolyki en Bistro Marago restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt Loretas Roses Apartment Krakow Old Town gratis WiFi?
      Internet is gratis beschikbaar in Loretas Roses Apartment Krakow Old Town.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Loretas Roses Apartment Krakow Old Town?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Loretas Roses Apartment Krakow Old Town.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een kitchenette met een waterkoker.
    • Hoe groot is Loretas Roses Apartment Krakow Old Town?
      Loretas Roses Apartment Krakow Old Town heeft een totale oppervlakte van 30 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Johannes Paulus II Kraków-Balice
    16 km

    Treinstations

    Krakau Centraal Station
    1,3 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Loretas Roses Apartment Krakow Old Town

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten